Woensdag 19 december
proefles
WANDEL FITNESS
---
I.V.M. Sint geen
Kickboksen!!!

Lestijden en Groeps-indeling judoseizoen 2017-2018

Maandag van 21.00 tot 22.00 uur (senioren):
Niels den Besten
Marcel Bikker
Nick Brouwer
Tijs van den Dool
André van Frankenhuyzen
Liam Gomez Ocampo
Bodhi Guyt
Celina Havers
Jeffrey Havers
Pierre Havers
Ernst de Heer
Jimmy Helsloot
Koen van den IJssel
Joost de Langen
Mike Langerak
Daan van de Linde
Sjoerd Mak
Alek Mol
Rick van Montfoort
Thomas van Montfoort
Koen Postma
Collin Smits
Jelmer van Soolingen
Tim Valentin
Henk With
Johan Wolthuis
Rick van Zanten

Dinsdag 1e uur van 17.00 tot 18.00 uur (B-selectie):
Boyd van Alten
Thijs Boorsma
Milan Cooijman
Britt van Gelderen
Floor van Gelderen
Dean Hoek
Sarah den Hollander
Pepijn Jacops
Luca Kuipers
Gilliam Kosterman
Anouar Machmache
Hicham Machmache
Mike Martens
Guus Meijdam
Mikail Özturan
Wessel Peek
Quinten Schoots
Mitchel Spekman
Mees van Straten
Cissa van de Water
Gijs Wüstefeld
Tom de Zwaan

Dinsdag 2e uur van 18.15 tot 19.15 uur (A-selectie):
Niels den Besten
Isa de Blank
Nick Brouwer
Jaimy van Bruggen
Damiën Cooijman
Thijs Grund
Liam Gomez Ocampo
Celina Havers
Danique Hous
Else Meijdam
Britt Meijer
Mattijn Molenaar
Rick van Montfoort
Thomas van Montfoort
Ryan Pfundt
Wout Ruitenbeek
Jarno Schogt
Marissa Schogt
Robin Vermeulen
Juliette Vleeming
Nils Vleeming

Donderdag 1e uur van 17.00 tot 18.00 uur (B-selectie):
Boyd van Alten
Aron Baars
Olaf van den Berg
Thijs Boorsma
Milan Cooijman
Britt van Gelderen
Floor van Gelderen
Thijs Grund
Dean Hoek
Gilliam Kosterman
Anouar Machmache
Hicham Machmache
Guus Meijdam
Mikail Özturan
Wessel Peek
Quinten Schoots
Damian van Veen
Joep van der Velde
Gijs Wüstefeld

Donderdag 2e uur van 18.15 tot 19.15 uur (A-selectie):
Niels den Besten
Nick Brouwer
Jaimy van Bruggen
Damiën Cooijman
Liam Gomez Ocampo
Celina Havers
Danique Hous
Else Meijdam
Britt Meijer
Rick van Montfoort
Thomas van Montfoort
Ryan Pfundt
Wout Ruitenbeek
Juliette Vleeming
Nils Vleeming

Vrijdag 1e uur van 17.00 tot 18.00 uur (recreanten):
Aaron Bakker
Alan Cieslak
Lucas de Kruijk
Thomas de Kruijk
Bram de Leeuw
Fedde Müller
Jens Müller
Ties Postma
Koen Rasker
Amber Sies
Stan Voogt
Jon van de Water

Vrijdag 2e uur van 20.00 tot 21.00 uur (senioren):
Niels den Besten
Marcel Bikker
Nick Brouwer
Tijs van den Dool
André van Frankenhuyzen
Liam Gomez Ocampo
Bodhi Guyt
Celina Havers
Jeffrey Havers
Pierre Havers
Ernst de Heer
Jimmy Helsloot
Koen van den IJssel
Joost de Langen
Mike Langerak
Daan van de Linde
Sjoerd Mak
Alek Mol
Rick van Montfoort
Thomas van Montfoort
Koen Postma
Collin Smits
Jelmer van Soolingen
Tim Valentin
Henk With
Johan Wolthuis
Rick van Zanten

Zaterdag 1e uur van 9.30 tot 10.30 uur :
Casper Ampting
Jasper Barzilay
Noah Jongejan
Sem Kampert
Tycho van der Linde
Willem Mudde
Thessa Mulder
Amber Postma
Benjamin Vleeming

Zaterdag 2e uur van 10.30 tot 11.30 uur:
Sam van Hensbergen
Eva den Hollander
Sarah den Hollander
Floris Mentrop
Elan van de Pol
Bram Reinders
Olivia Schipper
Sam Spans
Iris Versluis
Rens van der Zwaag

Alle kinderen uit Lexmond en Ameide mogen op dinsdag, donderdag of vrijdag het 1e uur komen judoën.(graag even laten weten op welke dag uw kind komt trainen)
(locatie Badhuisstraat 22 Vianen)

Als er nog vragen/opmerkingen zijn neemt u dan alstublieft contact met ons op!

< terug naar nieuwsoverzicht